اخبار و اطلاعیه ها

حس خوب توانمندی - اهمیت کمک به مادران سرپرست خانوار

مادران سرپرست خانوار از جمله اقشاری هستند که نیاز به حمایت و کمک‌های ویژه دارند. با افزایش تعداد خانواده‌های تک‌والدی، اهمیت حمایت از این مادران بیش از پیش احساس می‌شود. کمک به مادران سرپرست خانوار نه تنها به بهبود کیفیت زندگی آنها کمک می‌کند، بلکه تاثیری مثبت بر جامعه به همراه دارد.

مشاهده خبر
جمع آوری درب بطری پلاستیکی در رشت

در دهه‌های اخیر، مسائل مرتبط با محیط زیست و نیز حمایت از افراد نیازمند به خدمات خیریه توجه بسیاری از افراد و جوامع را به خود جلب کرده است. یکی از راه‌های موثر در این زمینه، جمع آوری و بازیافت مواد پلاستیکی است. در این راستا، بنیاد نیکوکاری فرشته ها در رشت به منظور جمع آوری درب بطری‌های پلاستیکی با هدف حمایت از بچه‌های بیمار مبتلا به اختلالات حرکتی نظیر CP (سرماخوردگی مغزی) تأسیس شده است.

مشاهده خبر
بال پرواز فرشته ها باش، اهدای لوازم توانبخشی

در پویش بزرگ بال پرواز فرشته ها باش، توانستیم در حوزه اهدای لوازم توانبخشی به کودکان بیمار و کم توان گامی دیگر برداریم. این ویدئو، جلوه ای فوق‌العاده از همدلی و حمایت شما عزیزان از فرشته ها را به تصویر می‌کشد. با این اقدامات مهربانانه، دنیای زیبا ترو پرامید تر و همراه با آسایش برای این کودکان رقم زده ایم. از تمامی شما خوبان که از این پویش عظیم حمایت نموده اید تشکر می‌کنیم. بیایید با هم، برای بهبود زندگی این کودکان همدل شویم و به آنها بالی برای پرواز بدهیم.

مشاهده خبر
تامین هزینه ودیعه مسکن

در جامعه‌ای پر از چالش‌ها، حمایت از افراد نیازمند و محروم، عمل نیکوکارانه‌ای است که به عنوان یک پله بلند به سوی اجتماع بهتر می رود. بنیاد نیکوکاری فرشته‌ها، به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی با هدف بهبود شرایط زندگی افراد محتاج و آسیب‌پذیر، در راستای ارائه خدمات اجتماعی و پشتیبانی به اقشار آسیب‌پذیر جامعه، اقدام به حمایت از موارد مختلف کرده و داستان‌های موفقی از این حمایت‌ها به وجود آورده است.

مشاهده خبر
رویای مهر

با کمال خوشحالی، بنیاد نیکوکاری فرشته به شما عزیزان اطلاع می‌دهد که در یک گام مهم و نهادینه، با همکاری فعال شما، به ارتقاء و تقویت زندگی کودکان بد سرپرست، بی سرپرست و بیمار و کم توان در پنج استان مختلف کشور پرداخته است.

مشاهده خبر
همدلی در برابر سیلاب آستارا

با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور و جمعیت هلال احمر، بنیاد نیکوکاری فرشته‌ها ، به منظور کمک به هموطنان عزیزی که در پی سیلاب در شهر زیبای آستارا آسیب دیده‌اند، به امدادرسانی و حمایت از آنان پرداخته است.

مشاهده خبر
رویای مهر

پویش تامین نوشت افزار، کیف و کفش برای دانش آموزان مستعد بنیاد نیکوکاری فرشته ها

مشاهده خبر
برای سیستان و بلوچستان

ما مردم ایران همانند اعضای یک بدن، فقط در کنار هم و با یاری هم است که می‌توانیم شاد باشیم. درد و رنج هر کدام از هموطنان، درد و رنج ماست.

مشاهده خبر
بنیاد فرشته ها و برآورده کردن آرزوی کودکان

آرزوهای ما دلیلی هستند بر این که در زندگی انگیزه جلو رفتن داشته باشیم،‌ همه ما در زندگی خود خواسته ها و امیالی داریم که در تلاشیم تا بتوانیم روزی به آن ها دست پیدا کنیم. آرزو و خواسته های کودکان؛ امکان دارد برای آن ها دست نیافتی و بزرگ باشد، اما برای ما شاید این آرزو ها چیزهایی کوچک باشد که تهیه کردن آن ها برای کودکان کوچک هیچ زحمتی نداشته باشد.

مشاهده خبر
نیکوکاری به روایت بنیاد فرشته ها

روز احسان و نیکوکاری؛ روز توجه به همنوع و روز همدلی به همه شما خیرین مبارک باد، بنیاد نیکوکاری فرشته ها با امید به آینده ای بهتر برای کودکان بی بضاعت و بیمار، با اعلام بیانیه ای این روز را به تمامی خیرین گرانقدر تبریک گفت:

مشاهده خبر
کمک رسانی به روستای عورکی

خوشحالیم که در روزهای سخت، در کنار انسان های سختی کشیده حضور داشته باشیم و مهر و محبتی را که حاصل عشق همراهان همیشگیمان بوده است به آنها هدیه دهیم.

مشاهده خبر
برگزاری کارگاه های «شناخت راه‌های انتقال بیماری ایدز و پیشگیری از آن»

بنیاد نیکوکاری فرشته ها اقدام به برگزاری کارگاه هایی با محوریت بحث «شناخت راه‌های انتقال بیماری ایدز و پیشگیری از آن» برای اقشار ضعیف اجتماع در راستای مسئولیت اجتماعی و با دنبال کردن هدف آگاه سازی اجتماع از این بیماری کرده است.

مشاهده خبر
نفس آرزو در دستان شماست

آرزو دو ساله، مبتلا به یک بیماری ژنتیکی اختلال دستگاه عصبی و حرکتی به نام #گوشه است که بعلت اثری که روی اندامهای ارگانیک کودک گذاشته می تونه منجر به بزرگی #طحال، افت پلاکت خون، پوکی استخوان و در صورت عدم درمان می تونه منجر به مرگ کودک بشه.

مشاهده خبر
فطر یه رمضان 1401

بار دیگر و در واپسین ساعات ماه بندگی حضرت حق، مهیا می شویم تا ردای سپید جشن فطری دیگر را برپا کنیم . وه چه زیباتر آنکه، دیگران را نیز در این میهمانی عاشقی و مهربانی سهیم کنیم .

مشاهده خبر
برگزاری دوره های آموزشی آگاهی از سرطان سینه و رحم، مصادف با هفته ملی سرطان

بنیاد نیکوکاری فرشته ­ها، هم گام با هفته ملی سرطان و همچنین در پی حمایت از زنان بدسرپرست و بی سرپرستی که تحت پوشش این بنیاد هستند، با برگزاری دوره های آموزشی آگاهی از سرطان سینه و رحم، سعی در انجام مسئولیت اجتماعی خویش در قبال قشر کم توان جامعه دارد.

مشاهده خبر
بیانیه تسلیت

بسم الله الرحمن الرحیم ضایعه اسفناک سقوط هواپیمای حامل هموطنان عزیزمان ، دردی جانکاه را به ملت شریف و بزرگوار ایران وارد نمود .

مشاهده خبر
اجرای طرح پاییزه پایش سلامت

سلامت جسمی پیش زمینه ایجاد سلامت روحی همه ی ما انسانهاست . توی این روزها که هزینه درمان سر به فلک می کشه ، مددکاران واحد حمایتی بنیاد نیکوکاران شریف در ادامه برنامه مستمر پایش سلامت

مشاهده خبر
اهدای سبد کالای پاییزه

این روزها هوا خیلی سرد شده و توی خونه خیلی ها که شاید ازشون بی خبر هم باشیم در این شرایط سخت روزمره که سفره هاشون مثل ما کوچکتر هم شده ، پیدا کردن یه وعده غذای معمولی تقریباً سخت شده .

مشاهده خبر
یلدای باستانی در جوار فرشته ها

یلدا همان شب زیبای آستانه ی زمستان که جمع خانواده هامان حتی به بهانه یک دقیقه بیشتر باهم بودن ، برقرار است. در این میان بسیار کودکانی هستند که مهر پدری را از نخستین روزهای زندگیشان تجربه نکرده و شاید از یاد برده باشند.

مشاهده خبر
دیدار به صرف گل!

بیست و سوم مرداد ماه سال نود و هشت یک چهارشنبه متفاوت با تمام چهارشنبه های سال بود. ورزشگاه شهید شیرودی بارها سرمربی گری "پرویز مظلومی" را برای تیم به نام و محبوبی چون استقلال دیده بود اما این بار او آمده بود تا با سرمربی گری اش برای تیم کودکان بنیاد فرشته ها آنان را به مصاف تیم پیشکسوتان استقلال به سرمربیگری "محمد نوری" ببرد .

مشاهده خبر
کارگاه های توانمندسازی زنان سرپرست خانوار

از نقطه ای که یک مددجو با کوهی از مشکلات به جمع ما می پیوندد ، تمام هم و غم مددکاران بعد از رفع و رجوع مشکلات ناشی از تالمات روحی و روانی ، آماده سازی زنان سرپرست خانوار برای آموختن حرفه ای درآمد زا و در نهایت ارایه وام کارآفرینی به منظور استقلال مالی از جمع نیازمندان تحت پوشش این خیریه است .

مشاهده خبر
یارانه ای برای رایانه

مرتضی دانشجوی کاردانی رشته کامپیوتره که با مادرش در مشهد زندگی می کنه . چندی قبل بود که در تماس با واحد حمایتی و توانمندسازی و با همه مشکلاتی که در روان صحبت کردن داشت ، به ما گفت که علیرغم علاقه شدیدی که به رشته اش داره، اما بخاطر شرایط سخت اقتصادی مادرش و همچنین هزینه های زیاد اجازه نشینی و مخارج منزل ، نمی توانه پروژه هایش را بصورت عملی روی یک رایانه شخصی یا حتی قرضی تست کنه و به انجام برسونه.

مشاهده خبر
کارگاه پیشگیری و تشخیص سرطان پستان

توجه به سلامت زنان سرپرست خانوار به عنوان رکن اصلی خانواده های بی سرپرست یا بد سرپرست و برگزاری دوره های آموزشی خودمراقبتی و همچنین انجام تست های پزشکی ، از مهمترین سرفصل های حمایتی در “بنیاد نیکوکاری فرشته ها” در تعامل با "خیریه نیکوکاران شریف" و “خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور” است.

مشاهده خبر
آغاز فاز دوم طرح بازیافت و اهدای کتاب

شاید در طول روزمرگی ها واژه بازیافت به گوشتان خورده باشد و بی تفاوت از کنارش گذشته باشید اما آیا می دانید برای تولید هر تن کاغذ باید ۱۷ اصله درخت قطع شود ؟ اما بااستفاده از بازیافت کاغذ، نیاز به قطع درختان در حدود یک چهارم کاهش می یابد و این یعنی ادامه حیات برای نسل آینده در روی زمین …

مشاهده خبر
برگزاری دو کارگاه روانشناسی و حرفه آموزی

مؤسسه خیریه نیکوکاران شریف برنامه هایی را در قالب کارگاه های آموزشی بصورت منظم برای زنان سرپرست خانوار نیازمند برگزار می کند . رویکرد این دست از کارگاه ها ، بازسازی توان روحی و در عین حال ارایه آموزش های حرفه ای برای توانمند سازی این قشر شریف از مددجویان است .

مشاهده خبر
“پیشگامان شریف” در ایستگاه پایانی

همزمان با آخرین هفته از ماه مبارک رمضان ، از مددکاران برجسته کارگروه پیشگامان شریف که طی سه ماه گذشته بیشترین فعالیت را در جلب مشارکت های عمومی به نفع خانواده های کم بضاعت و کم توان به خرج داده بودند طی رویدادی تقدیر و تشکر شد .

مشاهده خبر
اهدای تخت های بیمارستانی به بیمارستان رفیده تهران

مؤسسه خیریه نیکوکاران شریف و بنیاد نیکوکاری فرشته ها با عنایت به مسؤولیت های مشخص خود در راستای تجهیز امکانات فرسوده یا غیر استاندارد مراکز درمانی و توانبخشی و پیرو تفاهمنامه همکاری ای که با بیمارستان توانبخشی رفیده تهران به امضا رسانیده اند ، نسبت به تعویض چندین تخت بیمارستانی در بخش نگهداری کودکان این مرکز اقدام کردند .

مشاهده خبر